top of page

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług powierniczych i korporacyjnych. Nasza wiedza i doświadczenie dotyczące międzynarodowych struktur i operacji pozwalają nam oferować praktyczne rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań naszych klientów.

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji w oparciu o wzajemne zaufanie. Współpracujemy blisko z naszymi klientami oraz ich doradcami i inwestujemy swój czas, aby jak najlepiej zrozumieć indywidualne potrzeby naszego klienta oraz wdrożyć jak najbardziej efektywną strukturę.

 

W pełni rozumiemy obawy dotyczące braku pewności co do rzeczywistego poziomu kosztów stworzenia i utrzymania struktur inwestycyjnych w Luksemburgu. Dlatego też oferujemy pełną przejrzystość w tym zakresie. Nasze opłaty zawsze są dopasowane do konkretnego projektu i uwzględniają całość związanych z nim kosztów, bez ograniczenia w postaci określonej liczby godzin roboczych.

Po prostu dostarczamy to, czego potrzebuje nasz klient, zapewniając elastyczność, szybkość reakcji, najwyższe standardy jakości i ustalony z góry poziom opłat. 

O Nas

Team
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez telefon lub e-mail i sprawdź, co

możemy zrobić dla Ciebie. Jesteśmy zawsze gotowi do

dyskusji o tym, jak możemy Ci pomóc.

Nasz zespół
Mark Vrijhoef, Dyrektor Zarządzający
E: mark.vrijhoef@altea-management.com
M: +352 621 249 829
Etienne Biren, Dyrektor Ds. Klientów
E: etienne.biren@altea-management.com
M: +352 621 249 829

Mark dołączył do Altea w momencie powstawania spółki w 2015 roku i jest odpowiedzialnym za codzienne zarządzanie biurem oraz w zakresie handlowych aspektów poprzez utrzymywanie silnych relacji z międzynarodową siecią klientów i pośredników, zwłaszcza z Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Polski. 

 

Jest doświadczonym specjalistą w działalności powierniczej i korporacyjnej z ponad 20-letnim doświadczeniem i pełnił różne funkcje kierownicze w wielu krajach, takich jak Luksemburg, Holandia, Szwajcaria, Curacao i Hiszpania.

 

Posiada tytuł magistra ekonomii biznesu z "Vrije Universiteit" w Amsterdamie, w Holandii.

Będąc holenderskojęzycznym od urodzenia, Mark również biegle włada językiem hiszpańskim i angielskim oraz posiada dobrą znajomość języka francuskiego i niemieckiego.

Etienne dołączył do Altea w 2015 roku i jest odpowiedzialnym za organizację i codzienne zarządzanie klientami Altea.

Karierę rozpoczął w 2008 roku w zespole obsługi klienta, w znanej międzynarodowej spółce powierniczej, gdzie zdobył bogatą wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach operacyjnych działalności powierniczej i usług korporacyjnych.

 

Posiada licencjat w dziedzinie rachunkowości i zagadnien podatkowych z “Haute École de Namur-Liège-Luxembourg” w Arlon, Belgia.

 

Będąc francuskojęzycznym od urodzenia, Etienne posługuje się również biegle językiem angielskim i dobrze zna język hiszpański.

Laetitia Cariaux, Starszy Menedżer Ds. Prawnych
E: laetitia.cariaux@altea-management.com
M: +352 621 249 829

Laetitia dołączyła do Altea w 2016 roku i jest odpowiedzialną w sprawach prawnych, korporacyjnych i zgodności klientów Altea.

Przed dołączeniem do Altea, przez 10 lat pracowała w dużej międzynarodowej spółce powierniczej, gdzie zdobyła rozległą wiedzę i doświadczenie w sprawach korporacyjnych i prawnych na rzecz portfela międzynarodowych klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Posiada licencjat z prawa z “Haute École Saint Martin” w Liège, Belgia.

Będąc francuskojęzyczną od urodzenia, Laetitia posługuje się również biegle językiem angielskim.

Anthony Audia, Dyrektor Ds. Finansowych Klientów

E: anthony.audia@altea-management.com
M: +352 621 562 117

Anthony dołączył do Altea w 2016 roku i jest odpowiedzialnym w sprawach finansowych i podatkowych klientów Altea.

Rozpoczął swoją karierę w 2008 roku dołączając do globalnej firmy audytorskiej. Następnie pracował w znanej międzynarodowej spółce powierniczej, w zespole obsługi klienta, gdzie był odpowiedzialnym w sprawach zwiazanych z rachunkowością oraz przestrzeganiem przepisów podatkowych, na rzecz miedzynarodowego portfela klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania i finansów z “Institut Universitaire de Technologie” z IUT w Nancy-Charlemagne, Francja.

Będąc francuskojęzycznym od urodzenia, Anthony posługuje się również biegle językiem angielskim i zna język hiszpański i włoski.

Jeremy Englebert.jpg

Jérémy Englebert

Client Manager Accounting

E: jeremy.englebert@altea-management.com

M: +352 621 385 421

Jérémy joined Altea in 2018 and is responsible for the financial and tax matters of Altea’s clients.

 

He started his career in 2010 by joining a leading bank in Luxembourg. Later on he worked for well-known global companies in client services teams where he was responsible for accounting and tax compliance related matters for portfolios of multinational, private and corporate clients.

 

Jérémy holds a Bachelor degree in Accountancy, Bank & Finance from the “Haute École Robert Schuman” in Libramont, Belgium.

 

A native French speaker, Jérémy is also fluent in English and has basic understanding of Spanish and Dutch.

nunucosta.jpg

Nuno Costa

Country Director Portugal

E: nuno.costa@altea-management.com

M: +351 914 436 500

Nuno joined Altea in 2019 and is responsible for the Portuguese operation day-to-day management, client relationship and senior supervision of the client files.

 

He is a seasoned professional having more than 17 years of experience in audit & finance. He started his carrier in a Big Four Audit firm where he assumed several management and senior management roles with national and multinational clients. In the last years he assumed leadership roles in the finance area and financial aspects in a multinational firm represented worldwide in more than 50 countries.

 

Nuno is a Statutory Auditor since 2011 and a Certified Accountant since 2002. Nuno holds a degree in Business Administration, Accounting and Auditing from the Instituto Superior de Contabilidade e Administração de Lisboa in Lisbon, Portugal.

 

A native Portuguese speaker, Nuno is also fluent in English and has a good knowledge of Spanish.

bottom of page