top of page
Nasz zespół specjalistów oferuje pełen zakres usług powierniczych i korporacyjnych, dopasowanych do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.Nasze podejście zakłada opiekę nad każdym klientem dedykowanej i zaufanej osoby na poziomie dyrektora.

Usługi

Zarządzanie

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze zarządów spółek naszych klientów w wielu różnych sektorach przemysłu i strukturach korporacyjnych.

Księgowość i raportowanie

Świadczymy usługi dostosowane do szerokiego grona odbiorców, w tym międzynarodowych korporacji i firm private equity. Oferujemy pomoc w księgowości, sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań z zarządzania w lokalnych GAAP i MSSF oraz przygotowanie, wypełnianie i składanie deklaracji podatkowych VAT.

Administracja

Zajmujemy się codziennymi sprawami administracyjnymi związanymi z podmiotami naszych klientów. Nasz zespół to pierwszy punkt kontaktu dla naszych klientów zapewniający, że wszystkie sprawy administracyjne zostaną rozpatrzone skutecznie i gładko.

Obsługa sekretariatu

Oferujemy naszym klientom wszelkie usługi prawne zapewniając spełnienie wymagań ustawowych i regulacyjnych. Ponadto priorytetem naszego zespołu jest utrzymanie i zarządzanie aktami firmowymi spółki oraz organizacja wydarzeń związanych z zarządem oraz udziałowcami.

Please reload

Team
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez telefon lub e-mail i sprawdź, co

możemy zrobić dla Ciebie. Jesteśmy zawsze gotowi do

dyskusji o tym, jak możemy Ci pomóc.

bottom of page